15 березня 2018 року в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» в м. Черкаси відбувся навчальний семінар «Лабораторіум 2018».

Організатор семінару – ТОВ «Діамеб» у партнерстві з компанією «ЛАЙТДЖИН». Слухачами лекції були працівники державних закладів та діагностичних лабораторій.

Серед тем, що були презентовані доповідачами на семінарі – сучасні дослідження аномалій крові, нові напрямки досліджень в паразитології, практика та інновації в проведенні ПЛР-аналізу.

 

 

 

 

 

 

 

В рамках семінару  спеціаліст компанії «ЛАЙТДЖИН» молодший науковий співробітник Лілія Мевс прочитала лекцію на тему: «Cучасна ПЛР-лабораторія: cвітова практика, передові технології та перспективи для України».
На лекції було детально розглянуто такі питання:
– засоби захисту оператора, зразків та оточуючого середовища – ламінарні бокси;
– напівавтоматична станція для виділення нуклеїнових кислот – компактний та надійний пристрій, що може обробити від 1 до 32 зразків за 20-40 хвилин;
– прилади для ампліфікації та детекції від компаній Qiagen та Biosan, та набори реактивів TM Amplisens, Qiagen, PCRBIO;
– FRT – менеджер: програмне забезпечення для оптимізації роботи ПЛР-лабораторій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лекція супроводжувалася наочною демонстрацією можливостей обладнання для лабораторій, що його поставляє компанія «ЛАЙТДЖИН».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заходи цієї наукової програми надають широкі можливості для спілкування і обміну досвідом в області лабораторної діагностики різних рівнів і напрямків. Такі заходи є потужним інструментом для налагодження співпраці між професіоналами галузі.

 

 Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Нове на сайті

AmpliSens тест-системи для визначення гепатитів

Гепатит – інфекційне захворювання, що вражає життєво важливі внутрішні органи та системи організму. Станом на 2017 рік хворобу вважають виліковною – нові схеми лікування захворювання дозволяють вилікувати більше 95 % пацієнтів....

Навчальний семінар в Черкасах

15 березня 2018 року в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» в м. Черкаси відбувся навчальний семінар «Лабораторіум 2018».

Діагностика захворювань, що передаються кліщами

З настанням тепла в лісах, парках і скверах активізуються кліщі. Тому, перебуваючи на природі, варто потурбуватися про власну безпеку, аби не підхопити цього паразита.