Сучасне лабораторне обладнання – цілий комплекс техніки, приладів та інструментів, необхідних для проведення досліджень, вимірювань та вивчення матеріалів в умовах дослідницьких та медичних лабораторій.

Широкий спектр обладнання використовується в медичних установах, навчальних і науково-дослідних лабораторіях, в сільському господарстві, на підприємствах харчової промисловості.

Сучасне лабораторне обладнання незамінне для змішування, очищення, термічної обробки різноманітних матеріалів – від твердих і сипучих речовин, до рідин і газів. Використання технологій та сучасних мікропроцесорів дозволяє програмувати лабораторне обладнання на виконання певних завдань в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. При цьому участь оператора зводиться до контролю за автоматизованими процесами та внесенням необхідних коригувань.

Високоточне обладнання має цілу низку незаперечних переваг:

– широкий спектр функцій;

– висока точність і достовірність результатів;

– можливість одночасної обробки великої кількості даних;

– економія робочого часу працівників лабораторії;

– простота в експлуатації та обслуговуванні;

– практичність та довговічність.

Якісна та функціональна техніка здатна значно підвищити продуктивність роботи лабораторії, мінімізувати час досліджень та скоротити фінансові витрати підприємства. Комплектація лабораторії обладнанням залежить від напрямку її діяльності та від спектру послуг, які вона надає. Підібрати та придбати сучасне обладнання для лабораторій можна, звернувшись до компанії «ЛАЙТДЖИН». Спеціалісти компанії проконсультують та допоможуть обрати необхідні технічні засоби для повноцінного та безперебійного функціонування вашої лабораторії чи підприємства.

Серед лабораторного обладнання ми пропонуємо:

– ламінарні бокси безпеки;

– центрифуги;

– ротатори;

– вортекси;

– шейкери;

– термостати;

– ПЛР бокси.

Просто зателефонуйте або напишіть нам і наші консультанти підберуть для вас все необхідне.

Нове на сайті

AmpliSens тест-системи для визначення гепатитів

Гепатит – інфекційне захворювання, що вражає життєво важливі внутрішні органи та системи організму. Станом на 2017 рік хворобу вважають виліковною – нові схеми лікування захворювання дозволяють вилікувати більше 95 % пацієнтів....

Навчальний семінар в Черкасах

15 березня 2018 року в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» в м. Черкаси відбувся навчальний семінар «Лабораторіум 2018».

Діагностика захворювань, що передаються кліщами

З настанням тепла в лісах, парках і скверах активізуються кліщі. Тому, перебуваючи на природі, варто потурбуватися про власну безпеку, аби не підхопити цього паразита.