4titude®, Великобританія

Молода динамічна компанія, створена в 2005 році Пітером Колінсом, Полом Деєм та Томасом Лернбехером. Компанія спеціалізується на розробці та виробництві  інноваційних продуктів  – вимірювальних приладів та витратних матеріалів для медико-біологічної галузі. Особлива увага компанії зосереджена на розробках новітнього лабораторного обладнання для ПЛР-досліджень у реальному часі. Компанія розробляє та реалізує:

– пробірки, плашки та витратні матеріали для ручного та автоматизованого аналізу;

– планшети та чашки Петрі з кришками для візуалізації препаратів;

– поліпропіленові плашки різного об’єму для зберігання речовин;

– автоматичні та напівавтоматичні пристрої для запаювання;

– автоматичні станції для дозування рідин.

Компанія випускає обладнання і під конкретні потреби клієнтів  – як під власним брендом, так і за OEM угодами. Таке співробітництво дає можливість найкращим чином втілити інноваційні ідеї на всіх етапах  – від розробки, дизайну, виготовлення, тестування, калібрування та маркування лабораторного обладнання. Вся продукція компанії відповідає стандартам SiLA (Standardization in Lab Automation), що означає повну та швидку інтеграцію з іншим обладнанням: зчитувачами, дозаторами, автоматизованими системами транспортування рідин, автоматизованими станціями та системами, без встановлення додаткових вартісних драйверів.

BIOplastics BV, Нідерланди

Компанія з штаб-квартирою та виробничими лініями у Ландграафі, Нідерланди, що входить до холдингу BIOzym Holding group – одного з найбільших у Європі виробників витратних матеріалів для молекулярної діагностики та високоякісного пластику для ПЛР- досліджень у реальному часі.

Велика увага приділяється дизайну, якості та відтворюваності витратних матеріалів, що дозволяє використовувати їх з максимальною ефективністю та результативністю.

QIAGEN, Німеччина 

Світовий лідер з розробки реагентів та обладнання для проведення фундаментальних та прикладних досліджень в області молекулярної біології, біотехнології та генетичного аналізу. Історія компанії, заснованої у 1984 році в Дюссельдорфі, розпочалася з розробки новітніх методів виділення та очищення нуклеїнових кислот. Сьогодні компанія пропонує обладнання для ПЛР-лабораторій, автоматичні станції для виділення ДНК, РНК та білків, гомогенізатори, спектрофотометри, ампліфікатори та  реагенти для діагностики онкологічних захворювань, ідентифікації особистості та секвенування нового покоління.

Analytik Jena, Німеччина

Міжнародна компанія, з представництвами у 90 країнах світу. Виробник високоточного аналітичного обладнання для фізико-хімічних та біологічних досліджень. Має три основні напрямки діяльності: виробництво аналітичного обладнання (Analytical Instrumentation), обладнання для біохімічних досліджень (Life Science), оптико-електронні вироби DOCTER® (Optics). Крім обладнання, концерн надає послуги з технічного та сервісного обслуговування, забезпечення одноразовими витратними матеріалами, реагентами та виробами з пластику.

NanoEnTek, Південна Корея

Компанія створена в 2000 році на базі Сеульського Національного Університету. Фахівці в галузі біомедичної інженерії, хімії, оптики, електроніки та мікроелектромеханічних систем створили інноваційну платформу Lab-On-a-Chip, що поєднує інформаційні, біо-, та нанотехнології. Спеціалізація компанії  – портативні пристрої для дослідження життєдіяльності клітин та медичної діагностики: гематологічні аналізатори, автоматичні лічильники клітин, автоматичні швидкісні імунологічні аналізатори, системи трансфекції генів, реагенти та тест-системи.

BioSan, Латвія

Компанія займається розробкою сучасних міні-лабораторій для пробопідготовки та діагностики: прилади для перемішування, центрифугування, термостатування зразків, бокси для роботи з ДНК, пристрої для спектрометрії, флуорометрії та безпеки співробітників лабораторії. Розробки компанії запатентовані та широко відомі під різними інтернаціональними брендами: Biometra, Bioneer, Boeco, Fisher Scientific, Grant-bio, Life Technologies та інші.

BIOBASE Group, Китай

Команда високопрофесійних вчених, дослідників та інженерів, що займається розробкою, виробництвом та управлінням науковим обладнанням, приладами та реагентами діагностики in vitro. Основні напрямки діяльності: медична діагностика, біобезпека, дезинфекція та стерилізація, системи очищення води, продукти холодного ланцюга, програмне забезпечення. Якість продукції  підтверджена міжнародними сертифікатами ISO9001, ISO13485, ISO 14001, SGS, CE, NSF, EN, FDA. На сьогодні BIOBASE Group має співробітництво з партнерами 130 країн світу.

CelltraZone, Південна Корея

Компанія розробляє прилади для виготовлення мазків методом рідинної цитології з стандартними програмами для різних видів зразків. Компанія пропонує оптимізовані рішення для дослідження різноманітних видів біологічного матеріалу: клітин злоякісних пухлин жіночої статевої системи та молочних залоз, перехідних клітин, сечі та мокроти, біологічних рідин організму.

 

Нове на сайті

13 вильотів за тиждень здійснено на Львівщині у рамках проєкту з аеромедичної евакуації

13 вильотів протягом минулого тижня здійснили медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та пілоти Національної поліції України для порятунку життя пацієнтів у критичному стані. Вильоти аеромедичної...

Рівень госпіталізацій в Україні вже нижчий за граничний показник адаптивного карантину – Віктор Ляшко

У світі триває тренд на спад реєстрації нових випадків COVID-19. Україна також минає пік захворюваності. Попри найбільші цифри виявлених випадків за весь час епідемії – а це понад 40 000...

Правоохоронці викрили групу осіб, що розповсюджувала контрафактні ліки

Зловмисники налагодили незаконний збут лікарських засобів іноземного виробництва, продаж яких недозволений на території України. Препарати збували через Інтернет, а їх вартість коливалася від 1 000 до 40 000 гривень. Щомісяця...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні проєкт закону, який вдосконалює надання медичної допомоги

Сьогодні, 17 лютого, на своєму засіданні  Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт №6306, який має на меті удосконалення надання медичної допомоги громадянам України.  З моменту запровадження програми медичних гарантій...

Щеплення від COVID-19 захищає підлітків від госпіталізації – Ігор Кузін

Вакцинація підлітків від COVID-19 захищає їх від важких наслідків коронавірусної хвороби. Про це наголосив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.  «Зараз на...

Усі вакцини, які використовують в Україні, пройшли всі етапи клінічних досліджень – Ігор Кузін

Вакцини від COVID-19, які наразі використовуються в Україні, пройшли всі етапи клінічних досліджень, а відповідно є безпечними та ефективними. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний...