4titude®, Великобританія

Молода динамічна компанія, створена в 2005 році Пітером Колінсом, Полом Деєм та Томасом Лернбехером. Компанія спеціалізується на розробці та виробництві  інноваційних продуктів  – вимірювальних приладів та витратних матеріалів для медико-біологічної галузі. Особлива увага компанії зосереджена на розробках новітнього лабораторного обладнання для ПЛР-досліджень у реальному часі. Компанія розробляє та реалізує:

– пробірки, плашки та витратні матеріали для ручного та автоматизованого аналізу;

– планшети та чашки Петрі з кришками для візуалізації препаратів;

– поліпропіленові плашки різного об’єму для зберігання речовин;

– автоматичні та напівавтоматичні пристрої для запаювання;

– автоматичні станції для дозування рідин.

Компанія випускає обладнання і під конкретні потреби клієнтів  – як під власним брендом, так і за OEM угодами. Таке співробітництво дає можливість найкращим чином втілити інноваційні ідеї на всіх етапах  – від розробки, дизайну, виготовлення, тестування, калібрування та маркування лабораторного обладнання. Вся продукція компанії відповідає стандартам SiLA (Standardization in Lab Automation), що означає повну та швидку інтеграцію з іншим обладнанням: зчитувачами, дозаторами, автоматизованими системами транспортування рідин, автоматизованими станціями та системами, без встановлення додаткових вартісних драйверів.

BIOplastics BV, Нідерланди

Компанія з штаб-квартирою та виробничими лініями у Ландграафі, Нідерланди, що входить до холдингу BIOzym Holding group – одного з найбільших у Європі виробників витратних матеріалів для молекулярної діагностики та високоякісного пластику для ПЛР- досліджень у реальному часі.

Велика увага приділяється дизайну, якості та відтворюваності витратних матеріалів, що дозволяє використовувати їх з максимальною ефективністю та результативністю.

QIAGEN, Німеччина 

Світовий лідер з розробки реагентів та обладнання для проведення фундаментальних та прикладних досліджень в області молекулярної біології, біотехнології та генетичного аналізу. Історія компанії, заснованої у 1984 році в Дюссельдорфі, розпочалася з розробки новітніх методів виділення та очищення нуклеїнових кислот. Сьогодні компанія пропонує обладнання для ПЛР-лабораторій, автоматичні станції для виділення ДНК, РНК та білків, гомогенізатори, спектрофотометри, ампліфікатори та  реагенти для діагностики онкологічних захворювань, ідентифікації особистості та секвенування нового покоління.

Analytik Jena, Німеччина

Міжнародна компанія, з представництвами у 90 країнах світу. Виробник високоточного аналітичного обладнання для фізико-хімічних та біологічних досліджень. Має три основні напрямки діяльності: виробництво аналітичного обладнання (Analytical Instrumentation), обладнання для біохімічних досліджень (Life Science), оптико-електронні вироби DOCTER® (Optics). Крім обладнання, концерн надає послуги з технічного та сервісного обслуговування, забезпечення одноразовими витратними матеріалами, реагентами та виробами з пластику.

NanoEnTek, Південна Корея

Компанія створена в 2000 році на базі Сеульського Національного Університету. Фахівці в галузі біомедичної інженерії, хімії, оптики, електроніки та мікроелектромеханічних систем створили інноваційну платформу Lab-On-a-Chip, що поєднує інформаційні, біо-, та нанотехнології. Спеціалізація компанії  – портативні пристрої для дослідження життєдіяльності клітин та медичної діагностики: гематологічні аналізатори, автоматичні лічильники клітин, автоматичні швидкісні імунологічні аналізатори, системи трансфекції генів, реагенти та тест-системи.

BioSan, Латвія

Компанія займається розробкою сучасних міні-лабораторій для пробопідготовки та діагностики: прилади для перемішування, центрифугування, термостатування зразків, бокси для роботи з ДНК, пристрої для спектрометрії, флуорометрії та безпеки співробітників лабораторії. Розробки компанії запатентовані та широко відомі під різними інтернаціональними брендами: Biometra, Bioneer, Boeco, Fisher Scientific, Grant-bio, Life Technologies та інші.

BIOBASE Group, Китай

Команда високопрофесійних вчених, дослідників та інженерів, що займається розробкою, виробництвом та управлінням науковим обладнанням, приладами та реагентами діагностики in vitro. Основні напрямки діяльності: медична діагностика, біобезпека, дезинфекція та стерилізація, системи очищення води, продукти холодного ланцюга, програмне забезпечення. Якість продукції  підтверджена міжнародними сертифікатами ISO9001, ISO13485, ISO 14001, SGS, CE, NSF, EN, FDA. На сьогодні BIOBASE Group має співробітництво з партнерами 130 країн світу.

CelltraZone, Південна Корея

Компанія розробляє прилади для виготовлення мазків методом рідинної цитології з стандартними програмами для різних видів зразків. Компанія пропонує оптимізовані рішення для дослідження різноманітних видів біологічного матеріалу: клітин злоякісних пухлин жіночої статевої системи та молочних залоз, перехідних клітин, сечі та мокроти, біологічних рідин організму.

AmpliSens, Росія

Компанія випускає набори реагентів для молекулярної діагностики. Представлені тест-системи для ПЛР-діагностики інфекційних хвороб, ветеринарні тест-системи, реагенти для визначення ГМО.

Нове на сайті

Усе про вакцини від COVID-19 в Україні

AstraZeneca Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield. ...

«Чистий мозок» — дайджест спростувань медичних міфів №11

МІФ №1: Вакциновані можуть передавати вірус через шкіру та викликати викидні, – Pfizer У соціальних мережах поширюють інформацію про те, що в офіційних документах компанії Pfizer нібито підтверджено можливість викидня...

Україна посилює захист від коронавірусу штаму “Омікрон”

Українці, які перебували у країнах, де виявлено коронавірус штаму “Омікрон”, мають пройти самоізоляцію після повернення в Україну. На цьому наголосили учасники селекторної наради з Президентом України, яка відбулася 29 листопада....

Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та гепатити — чудова нагода пройти безоплатну перевірку свого здоров’я

В останній тиждень осені — з 22 до 28 листопада — відзначається Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити. Цьогоріч він проходить одночасно на п’яти континентах у понад 40...

Стартував проєкт для органів місцевого самоврядування «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації»

Сьогодні, за участі заступника міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Олексія Яременка, відбулась пресконференція, присвячена початку реалізації проєкту «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації». Його мета –...

«Чистий мозок» — дайджест спростувань медичних міфів №9

МІФ №1: COVID-19 настає внаслідок отруєння фосгеном Користувачі мережі поширюють інформацію про те, що COVID-19 є ні чим іншим, як отруєнням фосгеном. «Втрата нюху, смаку та набряк легень – модна...