ТОВ «ЛАЙТДЖИН» одна з найбільш динамічних компаній, що активно розвивається на ринку лабораторного обладнання для ПЛР-досліджень  в Україні.

На сьогоднішній день компанія пропонує сучасне високотехнологічне обладнання для лабораторій від провідних компаній-виробників та широкий асортимент реагентів для біологічних, генетичних та цитологічних досліджень.

Для своїх клієнтів Компанія пропонує послуги:

  • комплексне оснащення ПЛР-лабораторій сучасним високотехнологічним обладнанням;
  • участь у створенні методичних рекомендацій;
  • навчання методам ПЛР- аналізу та роботі на тест-системах;
  • тренінги та підвищення рівня професійної підготовки персоналу лабораторій;
  •  сервісне обслуговування обладнання;
  •  консультації та інформаційна підтримка.

Вся продукція, що її пропонує компанія, має державні реєстраційні посвідчення Міністерства охорони здоров’я України та дозволена до використання в клінічній лабораторній діагностиці.

Компанія є офіційним дистриб’ютором та є уповноваженим представником провідних виробників лабораторного обладнання та матеріалів: Allsheng, Atom, BIOBASE, BioSan, CelltraZone Co., Copan, D-tek, Hipro, Katsura, 4titude®, Opentronds, QIAGEN, Ritter, Simport,  SSIBio, West Medica, Zinexts.

 

BIOBASE Group, (Китай) – бокси біологічної безпеки, ламінарні бокси, витяжні шафи, ПЛР-бокси, передаточні блоки, очищувачі повітря, робочі станції та аксесуари до них.

Biosan (Латвія)  – компанія  «ЛАЙТДЖИН» має ексклюзивні права на дистрибуцію чотириканального роторного аналізатора АЛА-1/4 на всій території України. Окрім цього, представляє в Україні широкий спектр товарів ТМ Biosan: мульти-шейкери, шейкери-інкубатори, термостати, центрифуги-вортекси, водяні термостати, ПЛР-бокси, центрифуги.

 

CelltraZone (Південна Корея) – прилади для виготовлення та обробки мазків методом рідинної цитології HURO PATH® S та HURO PATH® E-Prep.

D-tek (Бельгія) – комплексна система діагностування аутоімунних захворювань BlueDiver, куди входить імуноферментний аналізатор BlueDiver Instrument, тест-системи BlueDot, BlueDiverDot, BlueDiverQuantrix, картриджі з реагентами BlueDiverCombi, сканер-аналізатор Blue Scan та програмне забезпечення Dr DOT.

4titude® (Великобританія)  – вимірювальні прилади та витратні матеріали для медико-біологічної галузі, обладнання для ПЛР-досліджень у реальному часі, автоматичні станції для дозування рідин, пристрої для запаювання планшетів.

QIAGEN (Німеччина) – обладнання для молекулярної діагностики, станції пробопідготовки та секвенування нового покоління, системи генетичного аналізу Rotor-Gene Q, QIAgility,  QIAcube, QIAsymphony SP/AS, PyroMark, GeneReader, QIAStat Dx, тест-система QuantiFERON®-TB Gold Plus, ПЛР-реагентика.

West Medica (Австрія) – автоматизована система Vision для гематологічних, цитологічних та цитогенетичних досліджень. Vision Cyto Pap – система розпізнавання препаратів, виготовлених методом рідинної цитології, та їх класифікації за системою Bethesda.

Vision Hema® Ultimate  – автоматичний гематологічний сканер-аналізатор

Vision Hema® Bone Marrow  – автоматичний аналіз клітин кісткового мозку

Vision Hema® Extended RBC  – аналізатор клітин крові та розширений аналіз еритроцитів.

ТОВ «ЛАЙТДЖИН» є уповноваженим представником визнаних світових виробників високоякісного пластику для лабораторних досліджень Simport (Канада), Ritter Medical (Німеччина), SSIBio (США).

Zinexts (Китай) – напівавтоматична станція для виділення нуклеїнових кислот ZiXpress-32®, система для автоматичного виділення нуклеїнових кислот MagPurix12.

Спеціалісти компанії надають постійну консультаційну та технічну підтримку клієнтам на всіх етапах співпраці, здійснюють установку та введення в експлуатацію обладнання, що поставляється нашою компанією, проводять навчання персоналу лабораторій, організовують регулярні навчальні семінари та майстер-класи для працівників медичних закладів, лабораторій та науково-дослідницьких організацій. Спеціалісти сервісного центру надають послуги з ремонту всіх типів обладнання, за необхідності надається прилад на заміну на час ремонту. На всі виконані роботи надається гарантія.

Спеціалісти компанії та сервісного центру регулярно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, що підтверджується сертифікатами від компаній-виробників.

Нове на сайті

13 вильотів за тиждень здійснено на Львівщині у рамках проєкту з аеромедичної евакуації

13 вильотів протягом минулого тижня здійснили медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та пілоти Національної поліції України для порятунку життя пацієнтів у критичному стані. Вильоти аеромедичної...

Рівень госпіталізацій в Україні вже нижчий за граничний показник адаптивного карантину – Віктор Ляшко

У світі триває тренд на спад реєстрації нових випадків COVID-19. Україна також минає пік захворюваності. Попри найбільші цифри виявлених випадків за весь час епідемії – а це понад 40 000...

Правоохоронці викрили групу осіб, що розповсюджувала контрафактні ліки

Зловмисники налагодили незаконний збут лікарських засобів іноземного виробництва, продаж яких недозволений на території України. Препарати збували через Інтернет, а їх вартість коливалася від 1 000 до 40 000 гривень. Щомісяця...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні проєкт закону, який вдосконалює надання медичної допомоги

Сьогодні, 17 лютого, на своєму засіданні  Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт №6306, який має на меті удосконалення надання медичної допомоги громадянам України.  З моменту запровадження програми медичних гарантій...

Щеплення від COVID-19 захищає підлітків від госпіталізації – Ігор Кузін

Вакцинація підлітків від COVID-19 захищає їх від важких наслідків коронавірусної хвороби. Про це наголосив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.  «Зараз на...

Усі вакцини, які використовують в Україні, пройшли всі етапи клінічних досліджень – Ігор Кузін

Вакцини від COVID-19, які наразі використовуються в Україні, пройшли всі етапи клінічних досліджень, а відповідно є безпечними та ефективними. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний...