ТОВ «ЛАЙТДЖИН» одна з найбільш динамічних компаній, що активно розвивається на ринку лабораторного обладнання для ПЛР-досліджень  в Україні. 

На сьогоднішній день компанія пропонує сучасне високотехнологічне обладнання для лабораторій від провідних компаній-виробників та широкий асортимент реагентів для біологічних, генетичних та цитологічних досліджень.

Для своїх клієнтів Компанія пропонує послуги:

  • комплексне оснащення ПЛР-лабораторій сучасним високотехнологічним обладнанням;
  • участь у створенні методичних рекомендацій;
  • навчання методам ПЛР- аналізу та роботі на тест-системах «AmpliSens»;
  • тренінги та підвищення рівня професійної підготовки персоналу лабораторій
  •  сервісне обслуговування обладнання;
  •  консультації та інформаційна підтримка.

Вся продукція, що її пропонує компанія, має державні реєстраційні посвідчення Міністерства охорони здоров’я України та дозволена до використання в клінічній лабораторній діагностиці.

Компанія є офіційним дистриб’ютором “AmpliSens”  та уповноваженим представником провідних виробників лабораторного обладнання та матеріалів: Allsheng, Atom, BIOBASE, BioSan, CelltraZone Co., Copan, D-tek, Hipro, Katsura, 4titude®, Opentronds, QIAGEN, Ritter, Simport,  SSIBio, West Medica, Zinexts.

 

BIOBASE Group, (Китай) – бокси біологічної безпеки, ламінарні бокси, витяжні шафи, ПЛР-бокси, передаточні блоки, очищувачі повітря, робочі станції та аксесуари до них.

Biosan (Латвія)  – компанія  «ЛАЙТДЖИН» має ексклюзивні права на дистрибуцію чотириканального роторного аналізатора АЛА-1/4 на всій території України. Окрім цього, представляє в Україні широкий спектр товарів ТМ Biosan: мульти-шейкери, шейкери-інкубатори, термостати, центрифуги-вортекси, водяні термостати, ПЛР-бокси, центрифуги.

 

CelltraZone (Південна Корея) – прилади для виготовлення та обробки мазків методом рідинної цитології HURO PATH® S та HURO PATH® E-Prep.

D-tek (Бельгія) – комплексна система діагностування аутоімунних захворювань BlueDiver, куди входить імуноферментний аналізатор BlueDiver Instrument, тест-системи BlueDot, BlueDiverDot, BlueDiverQuantrix, картриджі з реагентами BlueDiverCombi, сканер-аналізатор Blue Scan та програмне забезпечення Dr DOT.

4titude® (Великобританія)  – вимірювальні прилади та витратні матеріали для медико-біологічної галузі, обладнання для ПЛР-досліджень у реальному часі, автоматичні станції для дозування рідин, пристрої для запаювання планшетів.

QIAGEN (Німеччина) – обладнання для молекулярної діагностики, станції пробопідготовки та секвенування нового покоління, системи генетичного аналізу Rotor-Gene Q, QIAgility,  QIAcube, QIAsymphony SP/AS, PyroMark, GeneReader, QIAStat Dx, тест-система QuantiFERON®-TB Gold Plus, ПЛР-реагентика.

West Medica (Австрія) – автоматизована система Vision для гематологічних, цитологічних та цитогенетичних досліджень. Vision Cyto Pap – система розпізнавання препаратів, виготовлених методом рідинної цитології, та їх класифікації за системою Bethesda.

Vision Hema® Ultimate  – автоматичний гематологічний сканер-аналізатор

Vision Hema® Bone Marrow  – автоматичний аналіз клітин кісткового мозку

Vision Hema® Extended RBC  – аналізатор клітин крові та розширений аналіз еритроцитів.

ТОВ «ЛАЙТДЖИН» є уповноваженим представником визнаних світових виробників високоякісного пластику для лабораторних досліджень Simport (Канада), Ritter Medical (Німеччина), SSIBio (США).

Представлені на українському ринку мультиплексні тест-системи «AmpliSens» для комплексної ПЛР-діагностики є унікальними та не мають світових аналогів. Тест-системи адаптовані для роботи з приладами Rotor Gene Q/3000/6000 (QIAGEN, Німеччина), Mx3000P (Strategene, США), iQ5 (BioRad, США), АЛА ¼ (BioSan, Латвія), Джин-4, ДТ-96 (ДНК-Технология, Росія).

Zinexts (Китай) – напівавтоматична станція для виділення нуклеїнових кислот ZiXpress-32®, система для автоматичного виділення нуклеїнових кислот MagPurix12.

Спеціалісти компанії надають постійну консультаційну та технічну підтримку клієнтам на всіх етапах співпраці, здійснюють установку та введення в експлуатацію обладнання, що поставляється нашою компанією, проводять навчання персоналу лабораторій, організовують регулярні навчальні семінари та майстер-класи для працівників медичних закладів, лабораторій та науково-дослідницьких організацій. Спеціалісти сервісного центру надають послуги з ремонту всіх типів обладнання, за необхідності надається прилад на заміну на час ремонту. На всі виконані роботи надається гарантія.

Спеціалісти компанії та сервісного центру регулярно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, що підтверджується сертифікатами від компаній-виробників.

Нове на сайті

Усе про вакцини від COVID-19 в Україні

AstraZeneca Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield. ...

«Чистий мозок» — дайджест спростувань медичних міфів №11

МІФ №1: Вакциновані можуть передавати вірус через шкіру та викликати викидні, – Pfizer У соціальних мережах поширюють інформацію про те, що в офіційних документах компанії Pfizer нібито підтверджено можливість викидня...

Україна посилює захист від коронавірусу штаму “Омікрон”

Українці, які перебували у країнах, де виявлено коронавірус штаму “Омікрон”, мають пройти самоізоляцію після повернення в Україну. На цьому наголосили учасники селекторної наради з Президентом України, яка відбулася 29 листопада....

Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та гепатити — чудова нагода пройти безоплатну перевірку свого здоров’я

В останній тиждень осені — з 22 до 28 листопада — відзначається Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити. Цьогоріч він проходить одночасно на п’яти континентах у понад 40...

Стартував проєкт для органів місцевого самоврядування «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації»

Сьогодні, за участі заступника міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Олексія Яременка, відбулась пресконференція, присвячена початку реалізації проєкту «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації». Його мета –...

«Чистий мозок» — дайджест спростувань медичних міфів №9

МІФ №1: COVID-19 настає внаслідок отруєння фосгеном Користувачі мережі поширюють інформацію про те, що COVID-19 є ні чим іншим, як отруєнням фосгеном. «Втрата нюху, смаку та набряк легень – модна...