4titude®, Великобританія

Молода динамічна компанія, створена в 2005 році Пітером Колінсом, Полом Деєм та Томасом Лернбехером. Компанія спеціалізується на розробці та виробництві  інноваційних продуктів  – вимірювальних приладів та витратних матеріалів для медико-біологічної галузі. Особлива увага компанії зосереджена на розробках новітнього лабораторного обладнання для ПЛР-досліджень у реальному часі. Компанія розробляє та реалізує:

– пробірки, плашки та витратні матеріали для ручного та автоматизованого аналізу;

– планшети та чашки Петрі з кришками для візуалізації препаратів;

– поліпропіленові плашки різного об’єму для зберігання речовин;

– автоматичні та напівавтоматичні пристрої для запаювання;

– автоматичні станції для дозування рідин.

Компанія випускає обладнання і під конкретні потреби клієнтів  – як під власним брендом, так і за OEM угодами. Таке співробітництво дає можливість найкращим чином втілити інноваційні ідеї на всіх етапах  – від розробки, дизайну, виготовлення, тестування, калібрування та маркування лабораторного обладнання. Вся продукція компанії відповідає стандартам SiLA (Standardization in Lab Automation), що означає повну та швидку інтеграцію з іншим обладнанням: зчитувачами, дозаторами, автоматизованими системами транспортування рідин, автоматизованими станціями та системами, без встановлення додаткових вартісних драйверів.

BIOplastics BV, Нідерланди

Компанія з штаб-квартирою та виробничими лініями у Ландграафі, Нідерланди, що входить до холдингу BIOzym Holding group – одного з найбільших у Європі виробників витратних матеріалів для молекулярної діагностики та високоякісного пластику для ПЛР- досліджень у реальному часі.

Велика увага приділяється дизайну, якості та відтворюваності витратних матеріалів, що дозволяє використовувати їх з максимальною ефективністю та результативністю.

QIAGEN, Німеччина 

Світовий лідер з розробки реагентів та обладнання для проведення фундаментальних та прикладних досліджень в області молекулярної біології, біотехнології та генетичного аналізу. Історія компанії, заснованої у 1984 році в Дюссельдорфі, розпочалася з розробки новітніх методів виділення та очищення нуклеїнових кислот. Сьогодні компанія пропонує обладнання для ПЛР-лабораторій, автоматичні станції для виділення ДНК, РНК та білків, гомогенізатори, спектрофотометри, ампліфікатори та  реагенти для діагностики онкологічних захворювань, ідентифікації особистості та секвенування нового покоління.

ORIENTER, Китай

Компанія Sichuan Orienter Biotechnology Co., Ltd заснована у 2011 році і розташована в місті Ченду, в економічному та культурному центрі південно-західної частини Китаю. Компанія є провідним виробником та постачальником медичного обладнання та готових рішень для лабораторій у державному та приватному секторі. Компанія приділяє значну увагу дослідженням та розробкам високоточного діагностичного обладнання,  зокрема – аналізаторам біохімічних елементів, приладів для клінічних біохімічних досліджень, хемілюмінесценції, імунних досліджень. Продукція компанії підтверджена сертифікатами CE, ISO9001, ISO13485 та затребувана у всьому світі.

Analytik Jena, Німеччина

Міжнародна компанія, з представництвами у 90 країнах світу. Виробник високоточного аналітичного обладнання для фізико-хімічних та біологічних досліджень. Має три основні напрямки діяльності: виробництво аналітичного обладнання (Analytical Instrumentation), обладнання для біохімічних досліджень (Life Science), оптико-електронні вироби DOCTER® (Optics). Крім обладнання, концерн надає послуги з технічного та сервісного обслуговування, забезпечення одноразовими витратними матеріалами, реагентами та виробами з пластику.

NanoEnTek, Південна Корея

Компанія створена в 2000 році на базі Сеульського Національного Університету. Фахівці в галузі біомедичної інженерії, хімії, оптики, електроніки та мікроелектромеханічних систем створили інноваційну платформу Lab-On-a-Chip, що поєднує інформаційні, біо-, та нанотехнології. Спеціалізація компанії  – портативні пристрої для дослідження життєдіяльності клітин та медичної діагностики: гематологічні аналізатори, автоматичні лічильники клітин, автоматичні швидкісні імунологічні аналізатори, системи трансфекції генів, реагенти та тест-системи.

BioSan, Латвія

Компанія займається розробкою сучасних міні-лабораторій для пробопідготовки та діагностики: прилади для перемішування, центрифугування, термостатування зразків, бокси для роботи з ДНК, пристрої для спектрометрії, флуорометрії та безпеки співробітників лабораторії. Розробки компанії запатентовані та широко відомі під різними інтернаціональними брендами: Biometra, Bioneer, Boeco, Fisher Scientific, Grant-bio, Life Technologies та інші.

BIOBASE Group, Китай

Команда високопрофесійних вчених, дослідників та інженерів, що займається розробкою, виробництвом та управлінням науковим обладнанням, приладами та реагентами діагностики in vitro. Основні напрямки діяльності: медична діагностика, біобезпека, дезинфекція та стерилізація, системи очищення води, продукти холодного ланцюга, програмне забезпечення. Якість продукції  підтверджена міжнародними сертифікатами ISO9001, ISO13485, ISO 14001, SGS, CE, NSF, EN, FDA. На сьогодні BIOBASE Group має співробітництво з партнерами 130 країн світу.

CelltraZone, Південна Корея

Компанія розробляє прилади для виготовлення мазків методом рідинної цитології з стандартними програмами для різних видів зразків. Компанія пропонує оптимізовані рішення для дослідження різноманітних видів біологічного матеріалу: клітин злоякісних пухлин жіночої статевої системи та молочних залоз, перехідних клітин, сечі та мокроти, біологічних рідин організму.

AmpliSens, Росія

Компанія випускає набори реагентів для молекулярної діагностики. Представлені тест-системи для ПЛР-діагностики інфекційних хвороб, ветеринарні тест-системи, реагенти для визначення ГМО.

Нове на сайті

AmpliSens тест-системи для визначення гепатитів

Гепатит – інфекційне захворювання, що вражає життєво важливі внутрішні органи та системи організму. Станом на 2017 рік хворобу вважають виліковною – нові схеми лікування захворювання дозволяють вилікувати більше 95 % пацієнтів....

Навчальний семінар в Черкасах

15 березня 2018 року в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» в м. Черкаси відбувся навчальний семінар «Лабораторіум 2018».

Діагностика захворювань, що передаються кліщами

З настанням тепла в лісах, парках і скверах активізуються кліщі. Тому, перебуваючи на природі, варто потурбуватися про власну безпеку, аби не підхопити цього паразита.